Yaşam

19 Mayıs Lüleburgaz’da Hayko Cepkin Konseri ile kutlanacak

Lüleburgaz 19 Mayıs’ta Kongre Meydanı’nda Hayko Cepkin konseri ile kutlanacak. Saat 21.00’de başlayacak konser ile Lüleburgazlılar 19 Mayıs coşkusunu hep birlikte yaşayacak. Öte yandan her yıl olduğu gibi bu yıl da 18 Mayıs akşamı onbinlerce kişi Türk bayrakları eşliğinde ‘İstiklal Yürüyüşü’ yapacak.

LüleburgazBelediye 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Türkiye’nin sevilen rock müzik sanatçısı Hayko Cepkin, bayramını konserle kutlayacak. Kongre Meydanı’nda saat 21.00’de gerçekleşecek konserde Lüleburgaz halkı 19 Mayıs coşkusunu doyasıya yaşayacak.

LüleburgazLüleburgaz Belediyesi, Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile birlikte 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında dolu dolu bir etkinlik programı hazırladı.

Lüleburgaz Belediyesi’nin gelenekselleşen ‘İstiklal Yürüyüşü’ bu yıl da yapılacak. 18 Mayıs akşamı saat 22:00’de Kongre Meydanı’nda toplanacak olan on binlerce Lüleburgazlı, ellerinde Türk bayrakları ile yürüyüşler eşliğinde Edirne Bayırı’na yürüyecek.

Ayrıca 18 Mayıs akşamı ‘İstiklal Yürüyüşü’ öncesi Lüleburgazlı genç sanatçılardan oluşan ‘Grup Kepir’ ve ‘Kent Konseyi Gençlik Meclisi Küme Raf’ konserleri verilecek. Kongre Meydanı’nda genç grupların konserleri saat 21.00’de başlayacak.

Öte yandan Utku Çorbacı’nın yönettiği ‘Kuvayi Milliye Destanı’ oyunu 17 Mayıs’ta Lüleburgaz Yıldızlar Sanat Akademisi Cahit Irgat Salonu’nda yeniden seyirciyle buluşacak. Oyunu izlemek isteyen tiyatroseverler ücretsiz davetiyelerini ‘activity.luleburgaz.bel.tr’ adresinden alabilecekler.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu