Haber

Başkan Bulucu: “AK Davamız 22 yaşında”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, AK Parti’nin 22. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Emrah Erkan Bulucu mesajında ​​şunları söyledi; AK Parti’nin Türkiye’de siyasi-sosyal istikrar ve barışa en çok ihtiyaç duyulan bir dönemde kurulduğunu hatırlattı.

Başkan Bulucu, “Usta olmaktan çok milletine hizmet düsturunu benimseyen ve Türkiye siyaset tarihine damgasını vuran AK davamız bugün 22. Siyasette kalıcı ve uzun ömürlü olma tezi, liderlik vasıfları, net duruşu ve halka ulaşabilme kabiliyetidir.Doğal olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adıyla anlam kazanmıştır.

Kurucu Genel Önderimiz, Önderliğimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize gösterdiği yolda, milletimize yalnız ve yalnız hizmet için yürümeye devam edeceğiz. AK Partimiz, Türkiye’nin siyasi-toplumsal istikrara ve barışa en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde kuruldu. O günden bu yana ülkemiz her alanda bir devrim yaşıyor. Çok şükür bu geliştirme süreci de aksamadan yürütüldü. Türkiye hemen her alanda büyük reformlar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Dolayısıyla geldiğimiz nokta emeğin, samimiyetin, özverinin ve en önemlisi milletimizden aldığımız destek ve duanın sonucudur. AK Parti’nin kuruluşundan kısa bir süre sonra girdiği ilk seçimde tek başına iktidara geldi. Türk siyasetinde AK Parti dışında hiçbir siyasi parti bu kadar büyük başarı elde etmemiştir. Ülkemizde hiçbir siyasi parti arka arkaya girdiği seçimlerde hep seçim kazanarak başarı çıtasını yükseltmemiştir. Bu özelden ayrılacağı AK Parti yaşadı. Bunun en değerli sebebi Genel Önderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu vizyonla çalışma siyaseti ile milletimizin karşısına çıkmış olmasıdır. Son olarak 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerindeki büyük zaferimiz, milletimizin AK Partimize ve Cumhurbaşkanımıza olan inancının ve güveninin bir tezahürüdür. Bu seçimlerin kuşkusuz en değerli beyanı Türkiye Yüzyılı vizyonuydu. Adıyaman İl Teşkilatı olarak Türkiye Yüzyılı vizyonuyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak için çalışmalarımızı büyük bir gayret ve kararlılıkla sürdüreceğiz. 6 Şubat’ta meydana gelen iki büyük depremden en çok etkilenen illerimizden biri olan Adıyaman’ımızı, Cumhurbaşkanımızın çizdiği Türk Yüzyılına yakışır bir şekilde inşa edip ayağa kaldıracağımızdan elbette kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygu ve niyetlerle, genel liderimizin önderliğinde Türkiye’ye yeni bir çağ getiren AK Partimizin 22. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyor, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yürekten sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. . Ayrıca bugüne kadar AK davamızda görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza saygı, sevgi ve muhabbetlerimizi sunuyor, aramızdan ayrılanları bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.” – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu