Haber

Burcu Esmersoy: Spor Spikerliği Yaparken Erkeksi Bir Ortamım Vardı

Eski spiker Burcu Esmersoy, eski günlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Sosyal medyada çokça konuşulan ünlü isim, yaptığı açıklamalarla gündem oluyor.

Ünlü spiker Burcu Esmersoy sosyal medyada sık sık gündeme geliyor. Esmersoy bu kez eski günlerine dair yorumlarıyla gündemde.

Esmersoy, kısa bir süre önce Instagram hesabında Filistin’i destekleyen bir paylaşımı paylaşması ve ardından İsrail’i destekleyen bir paylaşımı beğenmesiyle gündeme gelmişti.

Esmersoy, paylaşımı beğenmediğini belirterek, bunun sosyal medya hesaplarını yöneten kişilerden kaynaklandığını, bu duruma derhal müdahale edeceğini söyledi.

Esmersoy’un gündeme getirdiği bir diğer konu ise hamile olduğu haberi oldu.

Esmersoy, iki yıldır birlikte olduğu Nazım Akmandil ile 2 Eylül’de İtalya’da evlendi. Çiftin ikinci düğünü ise 7 Eylül’de İstanbul’da gerçekleşti.

Çocuk tezlerine “Çocuğun çocuğu bile yok” diyerek yanıt veren Esmersoy, bu kez ekranlarda olduğu yıllara ilişkin yaptığı açıklamayla gündeme geldi.

Geçtiğimiz yıllarda spor sunuculuğu da yapan ünlü isim, “O dönem erkeksi bir tavrım vardı. Kadınsı özelliklerimi ön planda tutmadım. Sonra yavaş yavaş kendimi tanımaya başladım. Kadınsı yönlerimi ortaya çıkardım. ” söz konusu.

mazidagiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu