Yaşam

Eski Oyuncularla Yeni Harry Potter Filmleri Gelebilir

Dünyanın en bilinen fantastik kitap ve film serilerinden biri olan Harry Potter, hemen hemen herkesin bildiği ve az da olsa aşina olduğu serinin ortasında hızla yer alıyor. Ancak yepyeni serinin ardından yayınlanan ve dünyada yerini alan Fantastik Canavarlar üçlemesi, pek çok Harry Potter hayranı tarafından bile beklenen ilgiyi yakalayamadı. eleştirildi.

geçtiğimiz günlerde yayınlandı Hogwarts Mirası oyun ise serinin hayranlarının yıllardır beklediği açık dünyayı sunarak yeniden heyecan yarattı. Tartışmalara göre Warner Bros., oyunun yarattığı heyecan nedeniyle Harry Potter serisini yeniden hayata döndürmek için çalışmalara başladı.

Devam filmleri “Lanetli Çocuk” adlı tiyatro oyunundan ilham alacak.

Geçtiğimiz aylarda Warner Bros. CEO’sunun oyunu “Harry Potter ve Lanetli Çocuk” beyaz perdeye aktarmak istediklerini açıkladı. . Bu açıklamanın ardından bugün sinemanın ön prodüksiyon aşamasının başladığı ve karakterlere hayat verecek oyuncuların çok yakında belirleneceği iddia edildi. Son Harry Potter filmi olan Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2’den yaklaşık 19 yıl sonra geçen oyun, Harry Potter ve Draco Malfoy’un çocukları. Albus Severus ÇömlekçiVe Akrep Malfoy’maceralarını anlatıyor.

Ayrıca bazı iddialara göre bu yeni dizide bizzat JK Rowling liderliğindeki Warner Bros. daniel radcliffe, Rupert GrintVe Emma Watsongibi orijinal serinin değerli oyuncuları sizi Harry Potter dünyasına geri götürecek.

Warner Bros. filmin gerçekten çekilip çekilmeyeceği konusunda sessiz kalırken, hayranlar merakla gelecek duyuruları beklemeye başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu