Haber

Gazeteci Süleyman Özışık hayatını kaybetti

Gazeteci Süleyman Özışık hayatını kaybetti

İSTANBUL – Bir süredir kanserle mücadele eden Gazeteci Süleyman Özışık hayatını kaybetti. Süleyman Özışık’ın vefatını kardeşi Hadi Özışık açıkladı. Hadi Özışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “İnna lillahi we inna ileyhi raciun. Süleyman Özışık kardeşimi kaybettik.”

Bir süredir kanser tedavisi gören 52 yaşındaki gazeteci Süleyman Özışık, tedavi gördüğü hastanede gece yarısı hayatını kaybetti. Kariyeri boyunca Milliyet gazetesinde, Akşam gazetesinde ve son olarak internethaber.com’da çalıştı. Uzun süredir kanserle mücadele eden gazeteci, yazar Süleyman Özışık dün gece tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Süleyman Özışık’ın vefatını kardeşi Hadi Özışık açıkladı. Hadi Özışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “İnna lillahi we inna ileyhi raciun. Süleyman Özışık kardeşimi kaybettik.”

“Durumu giderek kötüleşiyor”

Hadi Özışık, 2 Ağustos’ta sosyal medya hesabından Süleyman Özışık’ın sağlık durumunun kötüleştiğini paylaştı. Özışık, “Keşke bir müjde verebilseydim, keşke ‘daha iyi’ diyebilseydim” dedi. 15 gün önce söylediğim gibi. Hekimlerin tüm uğraşlarına rağmen o hastalık Süleyman’ı ne yazık ki bırakmıyor. Doktorların ‘Kaybediyoruz’ dediği Süleyman ‘dua gücü’ ile yoğun bakımdan çıktı.Bir hafta öncesine kadar taburcu olma hayalleri kuruyorduk.Ne yazık ki hastalık iliklerimize kadar ulaşmış durumda. Süleyman’ı eski günlerine götürdü. Ne yazık ki bir kez daha ağır bir özene işaret ediyor. Süleyman’ın çok sevdiği dostlarından, dostlarından bir kez olsun dua etmesini rica ediyoruz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu