Yaşam

Kobra Murat evinin kapılarını açtı, kızının altınları görenlerin ağzını açık bıraktı

Roman müziğinin sevilen sanatkarlarından Kobra Murat olarak tanınan Murat Divandiler, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir canlı yayında mal varlığını sıraladı. Altınların yanı sıra 4 konut, 2 yazlık, 2 gecekondu ve 3 katlı bir dükkanı olan Murat, meskeninin kapılarını açtı.

GÖSTERİŞLİ MESKENİNİ GÖSTERDİ

“Noluyo Ya” isimli YouTube kanalında meskenini gösteren Kobra Murat, “Her şeyi karımla çocuklarımla kendimiz yaptık. Yuvamda çok mutluyum. Hepsi kendi emeğim. Bunlar sadece Topkapı Sarayı’nda var” diyerek altın varaklı aksesuarlarını, gümüş ve altın terlikleri ve renkli mobilyalarını sergiledi. Ünlü isim “Gümüş oda” olarak tanıttığı bir odasının duvarını da CD’lerle kaplattı.

“KOBRA KONAĞI YAPTIRACAĞIM”

Bütün mal varlığını çocuklarına bırakacak olan Kobra Murat, bir maksadından bahsederken “Dükkanımı ve yanındaki gecekonduyu yıkıp 5 katlı bina yapacağım. Kobra Konağı yazdırıp çocuklarıma hatıra bırakacağım” formunda konuştu.

KIZININ BOYNUNU VE KOLLARINI ALTINLA DOLDURDU

Altına olan düşkünlüğüyle tanınan müzikçinin kızına aldığı kolye ve bilezikler de ağızları açık bıraktı. Kızının boynunu ve kollarını altınlarla dolduran müzikçi, “Hayatta altın bozdurmayız. Sıkışırsak belki ama… Bize küflü altınlı derler” dedi. Kobra Murat’ın kızındaki altınları görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

İşte Kobra Murat’ın meskeni…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu