Haber

Konserindeki Saygısızlığa Tepki Verdiği Video Viral Oldu, Cem Adrian İddialara İlk Kez Cevap Verdi

Şarkılarıyla herkesin kalbine dokunan, depresyonu atlatmamıza yardımcı olan müzisyen Cem Adrian, viral imajıyla yeniden gündeme geldi. Konserinde kendisine saygısızlık yaptıklarını düşündüğü konusunda çifti açıkça uyaran Adrian, bu olayla ilgili ilk kez bir açıklama yaptı.

Seni Çok Seviyorum, Herkes Tüketim mi?, Memnun Yıllar gibi müzikleriyle bir döneme damgasını vuran müzisyen Cem Adrian, konser imajıyla öne çıktı.

Onu hiç dinlememiş olsanız bile müziği tüm dillere gül ağacı olan, hüznün kitabını yazıp bize okuma fırsatı veren Cem Adrian’ın sesinden övgüyü duymuşsunuzdur.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan Adrian’ın esprili cevaplarını bilmeyen yoktur.

Twitter’da kendisi hakkında yazılan bazen duygusal bazen de komik yorumlara sıklıkla yanıt vermesiyle tanınıyor. Konserleri sırasında da dinleyicileriyle sürekli etkileşim halinde oluyor ve sohbet etmeyi seviyor.

Geçtiğimiz günlerde Twitter’da viral olan ve herkesin konuştuğu İzmir konseri görüntüsü Cem Adrian’ı gündeme getirdi.

Seyircilerin konserdeki davranışlarından rahatsız olan ve bunu dile getiren Cem Adrian, “Burası çiftleşebileceğiniz bir konser değil. İzmir’de sohbet etmek isteyenler için çok fazla yer var. Ama mutlaka gitmeniz gerekiyor.” Şarkı söylediğimde saygı göster.’ Sözleriyle dikkat çekti.

Video yayılmaya devam ederken ünlü sanatçı konuya ilişkin ilk kez yorum yaptı.

‘Geçmiş günlerde’ diye anılan konserin 2017 yılında gerçekleştiğini belirtti.

Ancak konserdeki olaya karşı tutumunun değişmediğini şu sözlerle açıkladı: “Bu arada evet, konserlerde çiftleşmenin hala iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum…”.

Konserde Cem Adrian’ın menajeri, söz konusu çiftin bunları söylemeden önce defalarca uyarıldığını ancak durumun değişmediğini paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu