Haber

Resmen kadın ordusu… Canlı yayında açıkladı: 600 bin!

  • Haber7 – ÖZEL

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Kanal7’de yayınlanan Başkent Kulisi programına konuk oldu. Kanal7 Ankara Temsilcisi ve Haber7 Yazarı Mehmet Acet’in gündeme ilişkin sorularını cevaplandıran Ayşe Keşir, AK Parti’nin sahada aktif çalışmalarına katılan kadınların sayısının 600 bine ulaştığını söyledi. Keşir, AK Parti’nin kadın üye sayısının ise 5,5 milyon olduğunu belirtti.

TÜRKİYE’Yİ ARŞINLAYAN YARIM MİLYONU AŞKIN DEV KADRO

Kadınların sahada aktif görev almasının AK Parti’ye iktidar olma kodlarını verdiğini vurgulayan Ayşe Keşir, kadınların görevli oldukları noktalarda gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde, yaşanan sorunları doğrudan dinleme, analiz etme ve üst kurullara aktarmasının öneminden bahsetti.

Ayşe Keşir, şu ifadeleri kullandı:

SAHANIN NABZINI, KADINLARLA KAPISINI ÇALDIĞIMIZ EVLERDE TUTUYORUZ

ERDOĞAN FAKTÖRÜ

AK Parti’nin gücünün önemli bölümünü sahada mücadele eden kadınların oluşturduğunu söyleyen Ayşe Keşir, AK Parti iktidarı döneminde kadının ve ailenin güçlendirilmesine yönelik politikalar üretilmesi için hayata geçirdiği projeleri de anlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konuda ciddi bir misyon üstlendiğinin altını çizen Keşir, “Sayın Cumhurbaşkanımız bu teşkilata ve kadınların gücüne çok güveniyor. Yakın siyasi tarihe baktığınızda kadınların bu şekilde yerelden itibaren güçlenmesinin mimarı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Beyoğlu Belediye Başkanlığı tarihi dönüm noktasıdır. Oradan başlayan ve yakın tarihin önemli bir izidir kadın siyaseti.” dedi.

___________

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir‘in konuşmasının öne çıkan bölümleri şöyle:

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu