Haber

Rus Belediye Başkanı Erkeklere Kadınlara Yaklaşarak Sessizce Hamile Kalma Çağrısını Yaptı

Rusya’nın güneyindeki Nevinnomyssk şehrinin Putin yanlısı belediye başkanı, ülke nüfusunun azalmasını engellemek amacıyla erkeklere kadınlara “sessizce yaklaşmaları” ve onları hamile bırakmaları çağrısında bulundu.

Mihail Minenkov, Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi nedeniyle Rusya’nın nüfusunda yaşanan ciddi düşüşe despotik bir çözüm buldu. 46 yaşındaki belediye başkanı, 117 bin 500 nüfuslu Nevinnomyssk şehrine hitaben yaptığı “erkeklere çağrıda” kadınlara “sessizce yaklaşmalarını” söyledi.

Minenkov, “Kadınınıza bu gece sessizce yaklaşın ve tam dokuz ay sonra, yani 2024’ün sonunda 700 değil 10.000 doğuracaksınız.”

“Geri kalan 10.000’i gelecek yıl yapın. Yani sevgili dostlarımız, şehrimizdeki anaokullarında 3.020 değil, daha fazla çocuk olacak.

“Saf veya saçma gelebilir ama harekete geçilmeli…”

Çeçenya’daki savaş çabalarından dolayı Putin tarafından Rusya Kahramanı olarak onurlandırılan belediye başkanı, kısmen Putin’in savaşı nedeniyle azalan bu nüfusu yeniden inşa etmenin tek yolunun bu olduğunu iddia etti.

Son iki yılda 300.000’den fazla Rus öldürüldü veya sakatlandı.

“Geceleri uyumayın, yemeyin ve içmeyin” diye ekledi.

71 yaşındaki Putin, bu hafta öğrencilere çocuk sahibi olmaya erken başlamalarını ve en az üç çocuk sahibi olmalarını, bunun da onların vatanlarına karşı görevleri olduğu anlamına geldiğini söyledi.

“İnsanların ve nüfusun büyümesini sağlamak için bir ailenin en azından üç çocuğa ihtiyacı olması gerekir” diye talep etti.

“Bunun gerçekleşmesi için de ailenin erken doğması gerekiyor (ebeveynler henüz gençken).

İki parmağını kaldırıp iki çocuğun yetmediğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu