Haber

Selçuk Belediyesi, İlçeye Nefes Alacak Mekanlar Yaratmaya Devam Ediyor

Selçuk Belediyesi, halkın talepleri ve şehrin ihtiyaçları doğrultusunda merkez mahalle ve köylerde nefes alabilen alanlar oluşturmaya devam ediyor.

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel, Selçuk Belediyesi ekiplerinin yaptığı ve yapacağı bazı çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Önder Şengel, Selçuk Belediyesi’nin ilçe genelinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Zorlu bir 4,5 yıl oldu. Bu 4,5 yılda çok şeyler yaşadık ama hiçbir şekilde aşamadık. Devam edeceğiz.” Şimdi başladığımız birçok işi tamamlamanın yanı sıra yeni projeler üzerinde çalışmaya devam edeceğiz.Harekete geçmek için elimizden geleni yapacağız.” söz konusu.

Şengel, ilçede başlayan ve başlayacak olan çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi:

“Belevi’nde atıl durumda olan yazlık düğün salonu, halkın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çocuk bakım merkezi olarak düzenlenecek. Belevi Çocuk Evi’nin eğitim sezonunun başlamasıyla birlikte açılması bekleniyor.

Zafer Mahallesi’nde başlayan asfalt yama çalışmaları belirlenen program dahilinde devam ederken, vatandaşların talepleri doğrultusunda Cumhuriyet Mahallesi’nin ardından 14 Mayıs Mahallesi’ndeki atıl alana yeni park ve çocuk oyun alanı yapılacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Selçuk Kültür Merkezi’nin altındaki alanın da ilçeye kazandırılması için çalışma başlatıldı. Dolgu ve düzenleme çalışmalarının ardından yapılacak ağaçlandırma çalışmalarının ardından alan otopark ve yeşil alan olarak ilçeye kazandırılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu