Teknoloji

Söylenti: Prince of Persia’nın (2008) Remake Sürümü Geliştirilme Aşamasında

 
Fransız oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan ve herkes tarafından bilinen Ubisoft’un 2008 yılında çıkış yapan Prince of Persia’nın tekrar imal sürümü üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Prince of Persia üçleme serisinin dördüncü oyunu olan bu üretimin remake sürümü için yakalanmış birkaç ipucu şu anda oyuncular ortasında konuşuluyor.
 
Prince of Persia (2008) remake için ortaya çıkan söylentiler
 
 
 
Geçtiğimiz ay iki web sitesi isminin güncellenmesiyle bir arada çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Bu alan adları Prince of Persia’nın remake sürümü hakkında bazı ipuçlarını içeriyordu. Geçtiğimiz hafta resmi Prince of Persia Twitter hesabı, oyun hakkında bazı çizimleri hayranlara sundu ve bir remake veya remaster sürümünün gelebileceği sinyalini verdi.
 
Tüm bu süreçteki ipuçları Reddit kullanıcısı Jasonvsfreddyvs tarafından toplandı. Jasonvsfreddyvs, eline geçtiği yeni sanat eserleriyle beraber bir gönderi paylaştı ve bu gönderide Prince of Persia’nın (2008) çizimi, yeni alan isimlerinin kaynakları ve daha fazlası yer alıyor.
 
Tüm bunlar oyuncular tarafından toplanan datalar ve şu anda remake ya da remaster sürümünün geliştirildiğine dair resmi bir bilgi yok.
 
 
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu