Yaşam

Adel Kalemcilik, okula dönüş döneminde deprem bölgesindeki çocukların yanında olacak.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli tüm ülkemizi derinden yaralayan depremlerin ilk gününden bu yana İyilik Ağacı Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında bölgedeki 15.000 ihtiyaç sahibi çocuğa kırtasiye ve eğitim malzemesi ulaştıran Adel Kalemcilik, deprem bölgesindeki onbinlerce çocuğa okula dönüşlerinde ulaşmaya hazırlanıyor.

Özünde “iyilik” değerinden beslenen projeleriyle toplum yararına çalışan Adel Kalemcilik, bugüne kadar çeşitli sivil toplum kuruluşları ve işbirlikleri ile 15 bini aşkın çocuğa 1,5 milyon TL’yi aşkın eğitim ve kırtasiye malzemesi ulaştırdı. deprem bölgesindeki çocukların kaliteli eğitime eşit şartlarda ulaşabilmesi için kurumlar. kurmak.

Yaklaşan “Okula Dönüş Dönemi” için çalışmalarını sürdüren Adel Kalemcilik, bu bölgedeki onbinlerce çocuğa kırtasiye ve eğitim malzemeleri sağlamaya devam ederken, aynı zamanda bölgeye özel etkinlik ve atölye çalışmaları ile bölgede saha etkinlikleri düzenlemeye devam edecek. yaş grupları.

Adel Kalemcilik kırtasiye sektörüne desteğini sürdürecek.

50 yılı aşkın tecrübesiyle 1969 yılından beri faaliyet gösterdiği kırtasiye branşında Türkiye’nin lider firması Adel Kalemcilik, deprem bölgesinde sadece çocuklara değil kırtasiye departmanına da destek veriyor.

Kırtasiyecilerin ihtiyaçları için Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) aracılığıyla deprem bölgesine yapılan yardımın temelini oluşturan firma, Elazığ ve Diyarbakır’da başlattığı Departman Buluşmalarına destek ve destek amacıyla Gaziantep ve Adana ile devam etti. Bölgedeki kırtasiye departmanını güçlendirmek. Adel Kalemcilik, okullara dönüş döneminde de yeni proje ve çalışmalarıyla kırtasiyecilerin ve tüm ticari paydaşlarının yanında olmaya devam edecek.

  Adel Kalemcilik Genel Müdürü Oğuz Uçanlarkonuyla ilgili şunları söyledi: “Deprem Bölgesindeki çocuklarımızın eşit koşullarda ‘Nitelikli Eğitim’e ulaşmasını çok önemsiyoruz. Felaketin ilk günlerinden bu yana 15 bini aşkın ihtiyaç sahibi çocuğa ulaştık. Okula Dönüş Dönemi yaklaşırken, kırtasiye ve eğitim gereçleri ihtiyaçları, yaş gruplarına yönelik eğitim atölyeleri ile bölgedeki onbinlerce çocuğa umut olmaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu