Teknoloji

Cities: Skylines İçeriği Cities: Skylines 2 Oyununa Dahil Edilecek

Paradox Interactive ve Colossal Order’ın yeni tanıtımıyla Cities: Skylines içeriği Cities: Skylines 2 oyuna gelecek . Tabi bunlar hepsini kapsamayacak ama değerli olanları göreceğiz.


İlginizi çekebilir:  Yeni Soulslike Deathbound Oyunu Duyuruldu


Cities: Skylines 2, Mart ayında Paradox Announcement Show 2023 sırasında duyurulmuştu. 24 Ekim 2023 tarihinde PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak olan oyun, ilk günden itibaren Game Pass hizmetine eklenecek.

Oynanış açısından rastgele bir kısıtlama ile kendi şehrimizi rekabetten en gerçekçi şekilde oluşturup yönetebileceğiz. Derin simülasyon ve canlı ekonomi ile karar verme becerilerimiz test edilirken, hayallerimizin şehrini de yaratabileceğiz.

Cities: Skylines İçeriği Cities: Skylines 2’ye Geliyor

Oyunun resmi sayfasında trafik yapay zekası, şehir hizmetleri, elektrik ve su, haritalar ve temalar dahil olmak üzere ayrıntılı tanıtımlar yapıldı ve yakın zamanda iklim ve mevsimleri kapsayan yeni bir geliştirici günlüğü görüntüsü yayınlandı.

Bildiğiniz üzere Cities: Skylines çıktıktan sonra pek çok içerik yayınlandı ve görselde söylenenlere göre bunların bir kısmı yeni oyunla birlikte oyuncuların beğenisine sunulacak. Ana oyunun içeriğine dahil edilerek.

Bunlardan biri gece ve gündüz geçişi olacak. Normal hıza aldığımızda oyundaki yirmi dört saat gerçek hayatta bir saat gibi geçecek. Mevsimler üç günde bir değişirdi. Tabi bu değişen hava koşulları anlamına geliyor.

Bunların dışında ana oyunda yer alacak bir diğer Cities: Skylines içeriği ise doğal afetler olacak. Bu afetler mevsimden mevsime değişecek, yangınlar ve fırtınalarla karşılaşacağız. Bu da tabii ki şehrimizdeki yaşamı olumsuz etkileyecektir. Bizim de bu acil durumlar karşısında hızlı hareket etmemiz ve vatandaşlarımızı yeniden hayata döndürmemiz gerekecek.

Minimum Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 Home 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4790K veya AMD Ryzen 5 1600X
  • Bellek: 8GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3GB) veya AMD Radeon RX 470 (4GB)

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 Home 64 Bit veya Windows 11
  • İşlemci: Intel Core i7-9700K veya AMD Ryzen 5 5600X
  • Bellek: 16GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 2080 Ti (11 GB) veya AMD Radeon RX 6800 XT (16 GB)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu