Haber

Dağ Doğa Dondurma Festivali muhteşemdi

Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği konser coşkulu bir atmosfere sahne oldu. Cumartesi akşamı Manuş Baba sahne aldı. Sevilen müziğini seslendiren sanatçı büyük beğeni topladı. Yediden yetmişe tüm kesimlerin katıldığı etkinlikler NiğdeTürkiye’nin muhteşem lezzetlerini tanıtırken vatandaşlara eğlence dolu iki gün yaşattı.

FESTİVAL, VATANDAŞLAR TARAFINDAN YÜKSEK İLGİ GÖRDÜ

Festival alanına akın eden ziyaretçiler, kentin yöresel lezzetlerini keşfetme fırsatı yakalarken, birbirinden lezzetli dondurmaları da tatma fırsatı buldu.

Festivalin açılışını yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; Niğde’nin her anlamda tanıtımı için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Niğde’nin güzelliklerini bir araya getiren festivalin kentin turizm potansiyelini artıracağına inandığını belirtti.

Festival süresince gerçekleşen etkinlikler arasında konserler ve çeşitli gösteriler yer aldı. Ayrıca yöresel ürünlerin sergilendiği stantlar da büyük ilgi gördü.

NİĞDE’Yİ DÜNYAYA TANITACAĞIZ

Dağ Doğa Dondurma Festivali katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşattı. Önder Emrah Özdemir; Bu güzel şehri ve sahip olduğu değerleri tüm dünyaya tanıtacağız diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

ÇAMARDI PROGRAMI İPTAL EDİLMİŞTİR

Çamardı Belediye Başkanı Yavuz Soylu’nun babası vefatı nedeniyle festivalin Çamardı ayağı ileri bir tarihe ertelendi. Bu nedenle Pazar akşamı Çamardı Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilecek olan Orhan Hakalmaz konseri ve diğer etkinlikler iptal edilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu