Yaşam

Fatih Portakal’dan Özgür Özel’e tepki: Tadı artık balkabağı gibi

Türkiye’de 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere kısa süre kala partilerin aday seçme süreci devam ediyor.

CHP’de kongreden bu yana yaşanan kaos partinin kafasını daha da karıştırırken, aday seçiminde henüz ortak bir zemin bulunamadı.

Muhalefete yönelik eleştirileriyle öne çıkan gazeteci Fatih Portakal, CHP’deki bu bölünmeden şikayetçi olmaya devam ediyor.

“Kemal Kılıçdaroğlu Nisan’dan sonra göreve hazırlanıyor”

Eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sözcü TV Ana Haber’de siyaseti bırakmama yönündeki sözlerine değinen Portakal, şunları söyledi:

“Belki Kemal Kılıçdaroğlu nisan sonrasına hazırlanıyor. Belki Erdoğan’ı karşısında görmek istiyor, belli değil. Sanırım Kemal Kılıçdaroğlu nisan sonrasına pozisyon almaya hazırlanıyor. Kılıçdaroğlu siyaseti bırakmadığını söyledi.”

“Özgür Özel’in partisi yok”

Özgür Özel’in partinin sahibi olmadığını belirten Portakal, şu ifadeleri kullandı:

“Öte yandan CHP’nin verdiği görüş. (Özgür Özel) Partisi var mı? Bana sorarsanız pek bir şeyi olmadığını görüyoruz. Çankaya, Kadıköy, Bakırköy henüz belirlenmedi. Yarın belirlenecek Merkez Yönetim Kurulu, parti kurultayını gelecek haftaya erteledi. Özellikle kavga çıkan yerlerde. “Çankaya, Kadıköy, Bakırköy ve adı açıklanmayan diğer büyük illerde grupların karşılıklı olarak seslerini yükselttiği söyleniyor. “

“Tadı artık kabak gibi”

Portakal, sözlerine şöyle devam etti: “Ama artık ‘kötü gitti’ diyorlar. CHP adaylarını açıklayamıyor. Artık aday açıklayamamaktan bütün bir parti sıkılmaya başladı.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu