Haber

Kayseri Talas Ramazan Bayramı’na hazır

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ramazan Bayramı öncesi çalışmalarına hız veren Kayseri’nin Talas Belediyesi, cami ve mezarlıklar başta olmak üzere ilçe genelinde genel temizlik ve çevre düzenlemesi yaparak ilçeyi bayrama hazırladı.

Önce bayram öncesi camilerde kapsamlı bir çalışma yürüten Talas Belediyesi, camilerin genel temizliğinin yanı sıra virüslere karşı da ilaçlama yaptı. Ancak halılar süpürüldü ve kitaplıklardan sunaklara kadar her şey iyice temizlendi. Bayram namazı için hazırlanan mescitler güzel kokularla doldu.

ZİYARETE HAZIR MEZARLIKLAR

Öte yandan ilçe genelindeki mezarlıklarda kurumuş ot ve parçaları toplanırken, mezarlıklarda genel bakım çalışmaları yapılarak bayram ziyaretine hazırlandı.

YOLLAR MÜKEMMEL OLDU

İlçe genelinde süpürme ve yıkama araçlarının yanı sıra çok sayıda ekipman ve işçi ile yürütülen çalışmalarda birçok noktada detaylı temizlik yapılarak ilçenin tamamı bayrama hazır hale getirildi.

YETKİ GÖRÜNÜRLÜKTEDİR

Ayrıca polis ekipleri, vatandaşların huzurlu bir tatil geçirmesi için vardiyalı çalışma programı yaptı. Talaslılar ihtiyaç halinde 0352 437 00 55 numaralı telefonu arayarak talep ve şikayetlerini bildirebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu