Haber

Nihat Zeybekci: Batman Belediyesi’nde hizmet bayrağını çektiğimizde zeybek oynayacağım

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Batman’da partisinin ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “Kimsenin elini bırakmayacağız. Kimsenin elini gülümsemeden bırakmayacağız. AK Parti’yi ayağa kaldıracak bir şey olur” dedi. 31 Mart’ta buradan Batman Belediyesi’ne parti hizmetçi bayrağı.” “Çekim yaptığımızda o hafta içinde gelip Batman Belediyesi önünde zeybek oynayacağım” dedi.

AK Parti’nin Batman ilçe belediye başkan adayları, Necat Nasıroğlu Külliyesi Hatice Nasıroğlu Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda açıklandı. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, AK Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar, AK Parti Ekonomik İşler Lider Yardımcısı Cenap Aşçı, partililer ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda belediye başkan adaylarının Kozluk’ta Mehmet Veysi Işık, Sason’da İrfan Demir, Beşiri’de Sait Karabulut, Gercüş’te Gündüz Günaydın ve Hasankeyf’te Adnan Can olduğu açıklandı. Cumhurbaşkanı adaylarının şehre hayırlı olmasını dileyen Zeybekci, konuşmasında çok çalışarak zaferin zor olmayacağını belirterek, “Biz Batman’i almaya gelmedik. Batman’a AK Parti’ye hizmet vermeye geldik. Onlarla bizim aramızdaki fark, ‘Bu ülkeyi biz yöneteceğiz’ diyorlar, ‘Bu milleti biz yöneteceğiz’ dedi.

Batman’da zafer beklediğini belirten Zeybekci, “‘Bu ülkeye hizmetkar olacağız’ diyoruz. Biz bu aziz millete hizmet etmeyi Allah’ın bir lütfu olarak görüyoruz. Bizim farkımız budur.’ diye soruyorlar. Benim oyum dağdaki çobanla aynı mı?’ “Dağdaki çobanı, işçi kardeşimi, milletimin en ücra köşesindeki köylü kardeşimi şeref tacı yapıyoruz. Genlerine karşı hizmet etmek. Bunu yapamazlar. İsteseler de söyleyemezler. Bu onların kalplerinde değil. Allah’ın izniyle bunların hepsini hep birlikte yapacağız. Kimsenin elini bırakmayacağız. “Kimsenin elini gülümsemeden bırakmayacağız, öyle bir şey olacak ki 31 Mart’ta Batman Belediyesi’ne AK Parti kul bayrağını çektiğimizde o hafta içinde gelip Batman Belediyesi önünde zeybek oynayacağım.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu