Yaşam

“Süper İnsan” Yaratmak Amacıyla Kızı Üzerinde İnanılmaz Deneyler Yapan Psikopat Baba: Elektrik Kablolarını Zorla Tutuyordu!

Küçük bir kızken babası tarafından istismara uğrayan Julien, Sadece psikopat bir akıl bunu düşünebilir Bir dizi teste tabi tutuldu. Çünkü babasının inancına göre gelecekte “süper insan” olacaktı.

Elektrik kabloları, ölüm meditasyonları, cinsel istismar ve daha fazlası… Hepsi birbirinden berbattı. Psikolojin bunu kaldırabiliyorsa Küçük kızın yaşadıklarıDaha detaylı bakalım.

Uyarı:İçeriğin bazıları için tetikleyici olabilecek kısımları var.

Her şey; Her şey psikopat bir babanın fakir bir ailenin kızını evlat edinmesiyle başladı.

1936’da Louis Didier artık 34 yaşındaydı ve mali açıdan iyi durumdaydı. O yıl kasabada bir madenciyle tanıştı. Madencinin durumu pek iyi değildi ve çocuğunu büyütmek için çabalıyordu.

Didier, madenciye: 6 yaşındaki en küçük çocuğunu kendisine emanet etti. o önerdi. Böylece küçük kız Jeanine olağanüstü bir eğitim alacak ve kaygısız bir hayatın tadını çıkaracaktı.

Ancak bir kural vardı. Artık aile kızı göremeyecekti. Madenci bu teklifi kabul etti ve kızını bir daha görmemek üzere adama verdi. Didier aslında sözünü tuttu ve kızın mükemmel bir eğitim almasını sağladı.

Louis Didier, Jeannine’i koruması altına aldıktan 22 yıl sonra onu kendine eş yaptı.

Olayın yaşandığı ev

Adam 23 Kasım 1957’de çocuk sahibi olmaları gerektiğine karar verdi. Jeannine’in doğuracağı çocuk Didier, babası gibi “seçileceğini”ve daha sonra hayatta “İnsanlığı ayağa kaldırmak için”Çağrılacağına inanıyordu.

Kendisine verilen zor ve değerli görevi üstlenebilecek donanıma sahiptir. O, “üstün bir varlık” olurdu.Bunun için fiziksel ve zihinsel eğitimden geçmesi gerekiyordu.

Jeannine’nin çocuğu doğurmasından üç yıl sonra Didier 1936 yılında tasarladığı proje Bunu gerçekleştirmek için Fransa’ya emekli oldu. Küçük kız Julien, insanüstü bir varlık olarak yetiştirilecekti.

Küçük kıza ve annesine verilen işler aslında monoton ev işleriydi ama bazen tuhaflaşabiliyorlardı.

Kızının bahçede yabani otları temizlerken eldiven kullanmasını yasakladı. Bunun gibi pek çok tuhaf görevleri vardı. onların yerlerinin çitleri elektrik telleri ile O etraftaydı. Dolayısıyla, Didier’in tanımladığı gibi “enerjimizi çalan kötü yaratıklar” olan kediler içeri girmek isteseydi vurulurdu.

Ancak bazen kız ve annesi de elektrik çarpmasına maruz kaldı Bu teller yüzünden. Kaza yaptıklarında “Aptallar, aptallar, işe yaramaz!”Hakaretlere maruz kaldılar.

Hatta bir keresinde çocuk, tele dokunduğu için ceza olarak telleri tutmasını istemişti ve babası da “Durmak.” Kendisi söyleyene kadar durmamasını istedi. Zavallı kız o anları şöyle anlatıyor: “Ağzımda çeliğin tadı ve kalbimin daha hızlı attığını hissedebiliyordum. Kaç saniye geçti bilmiyorum. Tek bildiğim, şokların dayanılmaz olduğu.”

Bir süre sonra elektrik telleri dayanıklılık testine dönüştü.

Olayın yaşandığı ev

Süper insan yaratmak amacıyla yapılan testlerden biri de elektriksel dayanıklılıktı. Bazen her gün, bazen haftada iki kez; hiçbir duygu göstermeden, seğirmeden, yüzünü buruşturmadan, gözünü bile kırpmadanDakikalarca elektrikli çiti tutmak zorunda kaldı.

Bir süre sonra zavallı kızın dayanıklılığı gerçekten arttı ve bunu daha kolay yapmaya başladı. Daha sonra elektrikli çit testlerinin yerini “ölüm meditasyonu”veya havuzun yanında döndürme testi gibi farklı türde istismarlara maruz kaldınız.

Fare istilasına uğramış bir mahzende kilitliydi Veya onlara viski içirilip düz yolda yürümeleri sağlandı. Hakaretler bununla da bitmedi. 3-13 yaşları arasında babasının yerinde çalışan bir işçi tarafından cinsel istismara uğradı.

Doğum günü hediyesi olarak babası onu bir odaya kilitledi ve akşama kadar matematik problemlerini çözmesini istedi.

9. yaş gününde uyanan küçük kız, sabah erken saatlerde bir odaya kilitlendi ve önüne bir matematik kitabı yerleştirildi. Akşama kadar sorularınız Her şeyi çözmesi gerekiyordu.Ama Julien ne kadar uğraşırsa uğraşsın bunu çözemedi.

Ağlıyordu ve odadan çıkmak istedi ama buna izin verilmedi. Dediğin gibi her dakika daha da aptallaşıyorhissediyordu.

Susamıştı ve açtı ama soruları çözene kadar Bunların hiçbirine izin verilmedi. Artık gece yarısıydı ve kız hâlâ sorularla boğuşuyordu. Zalim adam en sonunda ona uyumasını söylemiş ama sabah yola devam edeceğini de eklemiş.

Kız, Çok stresli bir gece geçirdi. Ve ertesi gün tam bir kabusla uyandı. Uzun bir aradan sonra baba nihayet testi ertelemeye karar verdi.

Psikopat babasından kurtulması yıllar aldı.

1972’de Didier, müzik öğretmeni Andre Molin’in piyano dersleri için konağa girmesine izin verdi. Öğretmen üç yıl boyunca eve gidip gelerek babanın inancını kazandı. Kıza, kasabadaki dükkanında ders vermekle ilgili.İkna olmuştu.

18 yaşına gelen kız, Molin ile evlenmek istiyordu ancak babanın bazı şartları vardı. 6 ay sonra erkeği terk edecek ve eve bakire olarak dönecekti.

Julien elbette bu kuralları kabul ettiğini ve evlenir evlenmez bu fırsattan yararlandığını söyledi. Sonsuza dek kaçmıştı.Didier 1981’de 79 yaşında öldü.

Julien şimdi ne yapıyor?

Şu anda 66 yaşında olan Julien yaşadıklarını şöyle anlattı: “Dünyadaki Tek Kız” adlı bir kitap yazdı. Kitabı annesine ithaf etti.

Ayrıca en büyük onun motivasyonunun hayvanlar olduğunuŞu sözleri söyledi: “Hayvanlarım olmasaydı bugün hayatta olmazdım. Bana fiziksel dokunuş ve sıcaklık verdiler. “Aileden kimsenin evde birbirine dokunmasına izin verilmiyordu.”

Julien özgürlüğünü kazandıktan sonra iki kız çocuğu doğurdu. Şimdi senin hayatın Paris’te bir büyükanneBir psikiyatrist olarak yaşıyor ve psikiyatrist olarak çalışıyor.

Kaynaklar: Bağımsız, Mamamia, Haberler

İlginizi çekebilecek diğer içeriğimiz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu