Yaşam

Yolunuzu bulmaya hazırsanız Deniz Şimşek’in Çocukluğuna İyi Bak kitabı tam size göre.

Yıllardır en çok satan kitaplar arasında yer alan ve referans kitabı olarak gösterilen UNIM’in ardından Deniz Şimşek bu kez okuyucuyu bir anlam yolculuğuna çıkarıyor. Bireysel dünyada farkındalık yaratmayı amaçlayan eser Dr. Deniz Şimşek’in yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimini paylaştığı bir referans kaynağı tarafından yazılmıştır.

“Çocukluğuna Sahip Çık” kitabını okurken önce iç dünyanızın labirentlerinde kaybolacak, sonra doğduğunuz coğrafyayla, kültürünüzle, anne babanızla karşılaşacak ve kendinizi yeniden bulacaksınız.

Bazen gerçek dünyadan gerçek kişilerin hikâyelerinin de anlatıldığı eser, aynı zamanda Dr.

Çocukluğunuza bakmak çok değerli…

Çocukluğunuza dönüp baktığınızda şimdiki seçimlerinizi, aşklarınızı, mesleğinizi, eşinizi, arkadaşlarınızı farklı bir pencereden göreceksiniz. Bazen hayatınızda tesadüfen olmadıklarını şaşkınlıkla anlayacaksınız.

“Bazen geçmiş gelir”

Çocukluğunuz ve o dönemde yaşadığınız duygu ve duyguların davranışlarınızı nasıl etkilediğini anlama fırsatı bulacaksınız. “Bazen geçmiş gelir”mottosuyla okurlarla buluşan eserde, gerçek aşkın ne olduğu, neden şefkatle kucaklamamız gerektiği, çocukluk yıllarının geleceğimizi nasıl etkilediği, duygusal dünyamızda farkındalık kazanmanın neler olduğu gibi hayatımızın değerli evrelerini bulacaksınız. dünya bizi çizgilerin ortasına getirecek.

Zihinsel ve fiziksel sağlık

Dr. Deniz Şimşek, birlikte güzelleşmek adına yazdığı dönüşümün ilk adımı olan bu kitabı aslında size ikram etmek istiyor. Dileyen bu isteğe gözlerini ve kalbini kapatabilir, dileyen ise bu hediyeyi samimiyetle alıp kabul edebilir.

Yazar Deniz Şimşek

Zaten ruh ve beden sağlığı ekseninde kült eserler arasında yer alacak bu kitapla kendinizi kaptırıp bu hediyeyi almaya hazır mısınız?

Sayfaya bağlantı:

[email protected]

ciftlikkoyhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu