Teknoloji

Tiny House mağazaları Vodafone’dan afet bölgesine!

Türkiye’nin dijitalleşmesine öncülük etme vizyonuyla hareket eden Vodafone, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Vodafone, afet bölgesinde daha fazla noktada hizmet verebilmek için toplam 10 minik ev mağazası açacak.

Yaklaşık 10 milyon TL’lik yatırımla açılacak Vodafone minik ev mağazaları; Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Gaziantep ve Adıyaman’daki müşterilere hizmet verecek. Normal bir mağazada sunulan tüm iş ve hizmetlere küçük ev mağazalarında da ulaşılabilir. . Vodafone’un afet bölgesine kuracağı minik ev mağazalarında %100 güneş enerjisikullanılacak.
 
Vodafone Türkiye Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:
 
“Asrın felaketi olarak nitelendirilen çok sancılı bir süreçten geçtik. Bu sancılı sürecin açtığı yaraları hep birlikte iyileştirebileceğimize inanıyoruz. Önceliğimiz müşterilerimizin afet bölgesindeki ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktır. Deprem sırasındaki tahribat nedeniyle bölgedeki hizmet noktalarımızın sayısı azalmıştır.

Bu kaybı telafi etmek ve müşterilerimize bölgede daha fazla noktada hizmet verebilmek için minik ev mağazaları kurmaya karar verdik. Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Gaziantep ve Adıyaman’da yaklaşık 10 milyon TL’lik yatırımla toplam 10 adet minik ev mağazası kuruyoruz. Afet yaraları iyileştikçe bu depoları diğer saha çalışmalarımızda da taşınabilir depo olarak kullanmayı planlıyoruz” dedi.

 
SAHADA KULLANILACAK
 
Vodafone, Hatay’da 5, Kahramanmaraş’ta 2, Malatya, Gaziantep ve Adıyaman’da 1’er olmak üzere toplam 10 minik ev mağazası kuracak.

Haziran ayı sonuna kadar tüm kurulumlar tamamlanacak. Minik ev mağazaları, afet bölgesindeki ihtiyaç durumu giderildikten sonra Vodafone Türkiye bölge müdürlüklerinin depolarında yer alacak. Vodafone, sahadaki ihtiyaçlara göre bu mağazaları farklı lokasyonlarda taşınabilir mağazalar olarak kullanarak müşterilerinin olduğu her yerde hizmet vermeye devam edecek.

KAYNAK: HABER7

haber-gelendost.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Altındağ Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu